قهوه 100 درصد روبوستا فول کافئین از ترکیب دانه های قهوه ی آمریکای جنوبی، افریقا و آسیای شرقی
قهوه 100 درصد روبوستا فول کافئین از ترکیب دانه های قهوه ی آمریکای جنوبی، افریقا و آسیای شرقیقهوه 100 درصد روبوستا فول کافئین از ترکیب دانه های قهوه ی آمریکای جنوبی، افریقا و آسیای شرقی

قهوه فول کافئین شوکافه- 100 درصد روبوستا

100% robusta full caffeine coffee
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
13011
۳۰۰,۰۰۰
۰%
۳۰۰,۰۰۰

معرفی

قهوه 100 درصد روبوستا فول کافئین از ترکیب دانه های قهوه ی آمریکای جنوبی، افریقا و آسیای شرقی برای کسانی که قهوه ی تلخ با کافئین بسیار بالا می پسندند، تشکیل شده است. در این نوع قهوه تلاش شده است با رست بیشتر قهوه از ترشی آن کاسته و یک قهوه با رست بالا، معطر، قوی و نسبتا غلیظ و خوش طعم ایجاد کرد.

بررسی تخصصی

قهوه 100 درصد روبوستا فول کافئین از محصولات جدید مجموعه شوکافه می باشد.  این محصول از قهوه های ترکیبی و بلند مجموعه است که از ترکیب بهترین قهوه های ربوستای آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای شرقی تشکیل شده که رست آن به صورت کاملا حرفه ای توسط متخصصان قهوه انجام شده به گونه ای که تمام نت ها و ویژگی های طعمی دانه های قهوه به خوبی حفظ شده و همزمان سرشار از کافئین و طعم مطلوب می باشد.

زمان مناسب برای استفاده از این قهوه به دلیل دارا بودن کافئین بسیار بالا اول صبح برای کسب انرژی بالا و قبل از ورزش به دلیل نیاز به سوخت و ساز بالا می باشد. از خصوصیات ویژه این قهوه میتوان به رست بالا، تلخی نسبتا بالا و اسیدیته کم و بادی قوی اشاره کرد.

مجموعه شوکافه این قهوه را به صورت آسیاب شده هم ارائه می دهد شما عزیزان میتوانید بعد از سفارش این قهوه نوع آسیاب را با توجه به دستگاه قهوه ساز و قهوه جوش خود انتخاب کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
13011
۳۰۰,۰۰۰
۰%
۳۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید