کپسول قهوه دولچه گوستو ریستریتو ناپولی دارای غلظت 13 از 13
کپسول قهوه دولچه گوستو ریستریتو ناپولی دارای غلظت 13 از 13کپسول قهوه دولچه گوستو ریستریتو ناپولی دارای غلظت 13 از 13

کپسول قهوه دولچه گوستو ریستریتو ناپولی RISTRETTO NAPOLI

DOLCE GUSTO RISTRETTO NAPOLI COFFEE CAPSULES
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6773

ناموجود

معرفی

کپسول قهوه دولچه گوستو ریستریتو ناپولی RISTRETTO NAPOLI شامل 16عدد کپسول قهوه تفت‌داده شده و آسیاب شده می‌باشد. غلظت این قهوه 13 از 13 است که می‌توان گفت این قهوه تلخ‌ترین و غلیظ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین قهوه‌ای است که این کمپانی ارائه کرده و برای افرادی که قهوه‌های تلخ و غلیظ دوست دارند بهترین انتخاب است.این قهوه منحصربه‌فرد الهام گرفته شده از قهوه سنتی شهر ناپولی ایتالیا می‌باشد. این کپسول قهوه به شما یک فنجان قهوه مخملی و خامه‌ای با بدنه بسیار ضخیم و نت‌های کاکائویی دلپذیر می‌دهد. مقادیر این کپسول قهوه برای فنجان‌هایی به اندازه 25 میلی‌لیتر(ریستریتو)و فنجان‌هایی با ندازه 40 میلی‌لیتر(اسپرسو)مناسب می‌باشد.

بررسی تخصصی

کپسول قهوه دولچه گوستو ریستریتو ناپولی RISTRETTO NAPOLI ترکیبی از قهوه های روبوستا اوگاندا با قهوه برزیل و کلمبیا می‌باشد.کارشناسان دولچه گوستو با دقت فراوان قهوه‌هایی را انتخاب کردند که بتوانند در برابر برشته شدن شدید مقاوم باشند.قهوه‌هایی جسور که عطرها‌،طعم‌ها و بافت‌های تلخ در عین‌حال زیبا را ایجاد می‌کنند که منعکس کننده تاریخ و سنت ریشه‌دار قهوه در ناپولی است.رست کردن شدیدی که در ناپولی انجام می‌دهند به مهارت خیلی زیادی احتیاج دارد.همانطور که قهوه را با چنین درجه بالایی برشته می‌کنند،کمتر از یک ثانیه اشتباه می‌تواند به معنای تفاوت بین یک برشته عالی و شدید و یک شکست کربنی باشد.به همین دلیل است که کارشناسان با دانه‌های روبوستا شروع می‌کنند که متراکم و غنی از روغن هستند و این اجازه را می‌دهند که مدت طولانی‌تری برشته شوند.تلفیق بافت مخملی قهوه و طعم تلخ و لذیذ آن با خنک کنندگی مرکبات تلخ کلاسیک یک ترکیب برنده است.

غلظت این قهوه 13 از 13، وزن خالص آن 128 گرم و شامل 16 عدد کپسول است که که بهتر است به عنوان اسپرسو (30 میلی لیتر) سرو  شود.

مشخصات

مشخصات کلی

 • درجه تلخی
  13
 • مناسب برای دستگاه
  دولچه گوستو
 • وزن بسته بندی G
  128
 • تاریخ
  2024/10

زمان ارسال

 • مدت زمان ارسال
  همان روز
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6773
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید