قهوه پارما ترکیبی از بهترین قهوه های ربوستا و عربیکا آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای شرقی
قهوه پارما ترکیبی از بهترین قهوه های ربوستا و عربیکا آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای شرقیقهوه پارما ترکیبی از بهترین قهوه های ربوستا و عربیکا آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای شرقیقهوه پارما دارای رست متوسط، بسیار خوش عطر و طعم

قهوه پارما شوکافه- 30 درصد ربوستا

parma coffee 30% robusta
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1367

ناموجود

معرفی

قهوه پارما از ترکیب 30 درصد قهوه ربوستا و 70 درصد قهوه عربیکا تشکیل می شود که برای تهیه ی آن از قهوه های کشت شده درآمریکای جنوبی، افریقا و آسیای شرقی استفاده می شود.

بررسی تخصصی

قهوه پارما از محصولات جدید مجموعه شوکافه می باشد.  این محصول از قهوه های ترکیبی مجموعه است که از ترکیب بهترین قهوه های ربوستا و عربیکا آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای شرقی تشکیل شده که رست آن به صورت کاملا حرفه ای توسط متخصصان قهوه انجام شده به گونه ای که تمام نت ها و ویژگی های طعمی دانه های قهوه به خوبی حفظ شده و از طعم مطلوب و کرمای خوبی برخوردار است. 

قهوه پارما دارای رست متوسط، بسیار خوش عطر و طعم است. درجه و شدت تلخی این قهوه متوسط بوده و به همراه اسیدیته متوسط با بدنه ای نرم می باشد. این ترکیب مناسب برای تهیه قهوه به روش های دمی و قهوه سازهای فرانسه، اسپرسوساز، موکاپات می باشد.

مجموعه شوکافه این قهوه را به صورت آسیاب شده هم ارائه می دهد شما عزیزان میتوانید هنگام ثبت سفارش این قهوه نوع آسیاب را با توجه به دستگاه قهوه ساز و قهوه جوش خود انتخاب کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1367
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید