کپسول لر ریستریتو L'or Ristretto دارای غلظت 11 و طعم تند ادویه جات
کپسول لر ریستریتو L'or Ristretto دارای غلظت 11 و طعم تند ادویه جاتکپسول لر ریستریتو L'or Ristretto دارای غلظت 11 و طعم تند ادویه جاتکپسول لر ریستریتو L'or Ristretto دارای غلظت 11 و طعم تند ادویه جاتکپسول لر ریستریتو L'or Ristretto دارای غلظت 11 و طعم تند ادویه جات

کپسول قهوه لور ریستریتو L'or Ristretto- بسته 10 عددی

L'or Espresso Ristretto Coffee Capsule
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
10761

ناموجود

معرفی

کپسول قهوه لور ریستریتو L'or Espresso Ristrett یک قهوه ی آسیاب شده با ادویه هایی مانند زنجبیل، هل و عطر و طعم تند و تازه در کپسول هایی با بدنه آلومینیم می باشد که از طعم عالی و تازگی آنها حفاظت می کند. این کپسول ها کاملا با اسپرسوساز های اصل نسپرسو و اسپرسوساز فیلیپس مدل لور باریستا L'or Barista Sublim سازگار هستند.

بررسی تخصصی

کپسول قهوه لور ریستریتو L'or Espresso Ristretto یک بستهی 10 عددی از سری تولیدات شرکت لور می باشد که با قهوه سازهای نسپرسو و  اسپرسوسازهای فیلیپس مدل لور (L'or ) سازگار هستند. غلظت این قهوه 11 از 13 است که می‌توان گفت از قهوه های  تلخ‌ و غلیظی است که این کمپانی ارائه کرده و برای افرادی که قهوههای تلخ و غلیظ دوست دارند بهترین انتخاب است. کپسول قهوه لور ریستریتو یک اسپرسو قوی تشکیل شده از بهترین دانه های عربیکا و ربوستا به صورت کاملا برشته شده و متعادل برای ایجاد تجربه ای روان و قوی می باشدعطر کپسول قهوه لور ریستریتو L'or Espresso Ristrett از بازارهای سوماترا الهام گرفته شده است جایی که بوی ادویه جات برشته و غذاهای پخته شده در بامبو فضا را کامل پر می کندوزن خالص این بسته 52 گرم و شامل 10 عدد کپسول است که بهتر است به عنوان اسپرسو (40 میلی لیتر) یا ریستریتو (25 میلی لیتر) سرو  شود.

مشخصات

مشخصات کلی

 • مناسب برای دستگاه
  نسپرسو
  اسپرسوساز فیلیپس مدل لر باریستا
 • درجی تلخی
  11
 • وزن بسته
  52
 • بهترین زمان مصرف
  2024/10/12
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
10761
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید